Forum Wszystko po trochu Strona Główna
Zaloguj Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy
WTK ANWIL WŁOCŁAWEK-Mecz z Polfarmą

myszka

PostWysłany: Sob 10:12, 04 Lis 2006    Temat postu: WTK ANWIL WŁOCŁAWEK-Mecz z Polfarmą

Skąd: Włocławek

PostWysłany: Sob 16:13, 04 Lis 2006    Temat postu: Re: WTK ANWIL WŁOCŁAWEK-Mecz z Polfarmą

Dokładnie, gdyby nie Pluta i jego 35 pkt. to nie wiadomo co by było. Anwil wygrywał w ostatniej kwarcie już tylko 3 pkt. ale Pluta wziął wszystko w swoje ręce i rzucił dwa razy za 2 pkt. i jedną trójkę i Polpharma się załamała

PostWysłany: Wto 21:17, 07 Lis 2006    Temat postu:

Nio to dzis porażka,ale cóż....i tak zagrali dobrze jak na takie zmiany!!
prawda jest tak: czy przegrywasz czy nie,ja i tak KOCHAM CIĘ, w moim sercu ANWIL jest i na dobre i na złeExclamation Kibicem,fanem itd itp jest sie zawsze!! Kocham chłopaków i tego nie znienie nawet w najgorszych sytuacjach!!
kejmuk

Posty: 29

PostWysłany: Wto 23:12, 07 Lis 2006    Temat postu:

No niby powinno się kochać swoj zespół, ale ten mecz mieli w kieszeni Mad Mogli spokojnie go wygrac Confused No ale cóż, może następnym razem będzie lepiej

Piszcie co sądzicie o tym meczu Wink

alfonso
Nowiciusz

Dołączył: 08 Lis 2006
Posty: 4

PostWysłany: Śro 17:12, 08 Lis 2006    Temat postu:

nie prawda nie mieli go w kieszeni prowadzenie nie było wcale takie wysokie a po za tym grali w 10 tzn wpisany był otasevic a jaki poziom reprezentuje w tym sezonie michalski to każdy widzi, a po za tym nie zapominajmy że grali z zespołem który rok temu grał w eurolidze peace:)

kejmuk

Posty: 29

PostWysłany: Śro 17:18, 08 Lis 2006    Temat postu:

Tzn może nie mieli go w kieszeni ale przez cale 38 minut wygrywali, a potem 7 pkt stracili Confused No mogli go wygrac, no ale cóż, trudno, zyje się dalej, ale mam nadzieje ze chociaz z tego 3-4 miejsca wyjda

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wszystko po trochu Strona Główna -> ...:::'''Koszykówka''':::... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)